Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termokamer Flir

Termokamera Flir PathFindIR


Termokamera FLIR PathFindIR patří mezi nejvíce kompaktní termokamery FLIR vhodné pro instalaci do automobilů, kamionů, traktorů a autobusů. Zcela totožný systém je používán v automobilech BMW a Audi v nadstandardní výbavě, kdy se snižuje riziko havárie při řízení v noci, mlze, ale i kouři.Tento systém umožňuje řidiči vidět mnohem dále a lépe než se standardními světlomety. Řidič může snadno a rychle detekovat překážky, chodce, zvěř a cyklisty či jiné objekty na vozovce nebo v její těsné blízkosti a má tak mnohem více času reagovat na potenciální nebezpečí. FLIR PathFindIR pomáhá detekovat překážky i v absolutní tmě, kouři či mlze.


FLIR PathFindIR

Termovizní kamera FLIR PathFindIR
Rozlišení senzoru:
320 x 240 px
Teplotní citlivost:
< 100mK
Vzdálenost detekce objektu:
>880m
Standartní objektivy objektivů:
36° x 27°
Ostření:
Automatické
Provozní teplota:
-40°C až +80°C
Obnovovací frekvence:
8,3 Hz / 25 Hz
Automatické otopné těleso:
Pokud teplota skla klesne pod +4°C
Rozmrazení ledu:
Rozmrazení 2mm ledu za 15 min při teplotě -30°C
Zapnutí přístroje:
< 2s
Napájení:
6 - 16V DC
Příkon:
2W typicky, 6W při zapnutém vyhřívání
Video signál:
CCIR PAL kompozitní video 75 Ohm
Rozměry:
57.4 x 56.1 x 71.4 mm bez konektoru
více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít