Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termokamer Flir

Stacionární termokamery Flir Voyager II / III


Jedná se o plně profesionální systém vybavený dvěmi termokamerami(jedna na detekci objektů na krátkou nebo střední vzdálenost a druhou na detekci objektů na velkou vzdálenost). Termokamera dále obsahuje barevnou televizní kameru s možnostmi snímání za denního světla. Na vzdálenost 2 200m je schopna detekovat objekt velikosti člověka (1,8 x 0,5m) a objekt o velikosti 2,3 x 2,3 m až na vzdálenost 5 800m. Všechny typy řady Voyager mají možnost snímání obrazu v rozsahu 360° horizontálně a +/-90° vertikálně. Obraz pořízený termokamerou je propojen s palubním televizorem, kde zobrazuje obraz snímaného prostoru. To umožňuje rozeznat od pozadí živé objekty, lodě, ale i ledovce v podmínkách naprosté tmy, mlhy a kouře.Termokamery serie Voyager II/III jsou připraveny pracovat ruku v ruce s ostatní palubní elektronikou. Propojení s radarem umožňuje automatické natočení ke směru zdroje objektu. Díky této funkci se série Voyager II/III stavá jasnou volbou pro jachty, jednotky pobřežní stráže a nákladní lodě po celém světě např. při boji a prevenci napadení piráty.

Ovládací jednotka (JCU – Joystick Control Unit) se připojuje ke kameře pomocí ethernetového rozhraní. To zkracuje dobu instalace kamery na minimum a umožňuje tak navíc instalaci většího počtu ovládacích jednotek po celé lodi. Voyager III na rozdíl od Voyager II se ještě odlišuje schopností automaticky sledovat pohybující se objekt dokud se neztratí z dohledu a navíc má funkci "aktivaci požárního módu".


FLIR Voyager II

Termovizní kamera FLIR BHM-X
FLIR Voyager III

Termokamera FLIR BHM-XR
Rozlišení senzoru:
2x 320x240
Rozlišení senzoru:
2x 320x240 bodů
FOV:
20°x 15°; 5° x 3.75°
FOV:
20°x 15°; 5° x 3.75°
Vzdálenost detekce objektu:
5 800m
Vzdálenost detekce objektu:
5 800m
Typy objektivů:
35; 140mm
Typy objektivů:
35; 140mm
Televizní kamera:
Ano
Televizní kamera:
Ano
Stupeň krytí:
proti vodě IP-x6, prach a písek MIL-Std-810E
Stupeň krytí:
proti vodě IP-x6, prach a písek MIL-Std-810E
Provozní teplota:
-20°C až + 55°C
Provozní teplota:
-20°C až + 55°C
Odmrazování:
Ano
Odmrazování:
Ano
Video výstup:
NTSC nebo PAL
Video výstup:
NTSC nebo PAL
Teplotní indikace:
Ne
Teplotní indikace:
Ano
Automatické sledování cíle:
Ne
Automatické sledování cíe:
Ano
Zoom:
4x; 15x
Zoom:
4x; 15x
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít