Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termokamer Flir

Stacionární termokamera Navigator II pro lodní dopravu


Termokamery Flir Navigator II jsou základní řadou stacionárních termokamer pro navigaci ve dne, noci, mlze a zhoršeném počasí. Jsou určeny pro fixní upevnění na loď, kde snímají vybraný prostor pomocí bolometru o rozlišení 320x240 pixelů v požadovaném směru. Jsou určeny pro detekci cílů na krátké vzdálenosti: člověk (1,8 m x 0,5m) 310m a objekt (2,3x2,3m) 880m. Jejich ovládání je maximálně jednoduché - samotná termokamera je propojena s televizní obrazovkou, kde zobrazuje obraz snímaný ze zorného pole termokamery. Díky vlastnostem termovizních kamer Flir umožňuje tento systém rozeznat od pozadí živé objekty, lodě a i ledovce v podmínkách naprosté tmy, mlhy a nebo kouře.Termokamera Navigator II je robustní, flexibilní a ekonomicky nejdostupnější termokamera pro lodní dopravu. Díky těmto vlastnostem se stala světově nejpopulárnější termokamerou používanou na lodích. Vyšší modelové řady termokamer oproti Navigatoru II (M serie, Voyager II/III) navíc umožňují: detekci objektů na větší vzdálenosti, dle modelové verze umožňují gyroskopickou stabilizaci obrazu, zoom, možnost otáčení v rozsahu horizontálně 360° a vertikálně +/-90°.


FLIR Navigator II Static


Termovizní kamera FLIR A300

Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
FOV:
36°x 27°
Dosah:
až 880m
Provozni teplota:
-25°C až 55°C
Stupeň krytí:
proti vodě IP-x6, prach a písek MIL-Std-810E
Video výstup:
NTSC nebo PAL
Rozměry:
185mm x 102mm x 188mm
Záruka:
2 roky
více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít