Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termokamer

Termokamery řady MS (MS-224 a MS-324)


Termokamery řady MS-224 a MS-324 nachází největší uplatnění v oblasti pozorování přírody, lovu a nočního sledování objektů, osob a vozidel či plavidel. Konstrukčně jsou tyto unikátní termokamery blízké monokulárním dalekohledům (monokulárům) a plní jejich funkci s tím rozdílem, že místo viditelného světla jsou citlivé na tepelné záření a dokáží tak od pozadí rozlišit živé objekty či pohybující se vozidla a plavidla. Jejich nasazení je vhodné nejen v noci, ale také v mlze a v oblastech hustého porostu (les, vysoká tráva apod.). Termokamera je ovládána pomocí třech tlačítek, která jsou umístěna na horní straně tak, aby byla termokamera pohodlně ovladatelná při přiložení k oku.Termokamery řady MS dokáží detekovat objekty na vzdálenost až 450m s celkovou operativní dobou na jedno nabití až 7 hodin. Odolná mechanická konstrukce a stupeň krytí IP67 tyto termokamery předurčuje pro operativní nasazení v terénu, čemuž je přizpůsobena i jejich váha 340g. MS řada je oblíbeným vybavením sportovních rybářů, lovců, pozorovatelů přírody a jsou vhodným doplňkem pro sledování noční přírody.


FLIR MS 224

Termovizní kamera FLIR MS 224
FLIR MS 324

Termokamera FLIR MS 324
Rozlišení senzoru:
240x180 bodů
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Dosah:
315m
Dosah:
450m
NTSC/PAL výstup:
9 Hz
NTSC/PAL výstup:
9 Hz
Provozní teplota:
-20°C až +50°C
Provozní teplota:
-20°C až +50°C
Napájení:
Vnitřní Li-lon baterie
Napájení:
Vnitřní Li-lon baterie
Váha:
340g
Váha:
340g
Zoom:
ne
Zoom:
1-2x digitální
Stupeň krytí:
IP67
Stupeň krytí:
IP67
Doba výdrže:
až 7 hodin
Doba výdrže:
až 7 hodin
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít