Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termovizních kamer

Školení v oblasti termografie (termovize) a měření termokamerou


Zvažujete koupi termokamery nebo jste již pořídili termokameru? Jsme jedna z mála společností, která termografii aplikuje v praxi, má akreditaci v oblasti termografie na vydávání mezinárodních certifikátů, vyučuje na ČVUT a poskytuje poradenství v oblasti bezdotykového měření teploty.


Odborné školení termografie

Nabízíme několik typů školení v oblasti termografie a bezdotykového měření teploty a proto si každý z Vás najde oblast, která ho zajímá a ve které by se rád dále vzdělával.


Obecná školení Specializovaná školení Akreditovaná školení
Centrum termografie

Společnost Workswell je hlavním zřizovatelem Centra termografie, jehož záměrem je vytvářet v České republice odbornou, technickou a znalostní základnu pro průmyslové a vědecko technické aplikace termografie. Tento záměr Centrum termografie naplňuje přednáškovou a publikační činností, odbornými školeními, aplikovaným výzkumem a vzděláváním mladých odborníků během odborných praxí a diplomových stáží.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít