Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termovizních kamer

Termovizní kamery FLIR řady T


Termovizní kamery řady FLIR T se řadí do střední třídy vybavenosti a výkonnosti, jsou cenově dostupné a splňují poměrně náročné požadavky, které uživatelé kladou při termovizní diagnostice v průmyslu a energetice. Rozlišení bolometru kamer řady T se pohybuje od 240x180 pixelů do 320x240 pixelů s teplotní citlivostí od 0,08°C do 0,05°C. Teplotní rozsah těchto kamer je od -20°C do +650°C, případně lze rozsah rozšířit až do +1200°C. Velkou předností této řady je ergonomický tvar, použití Extech přístrojů (např. klešťový ampérmetr) přes Bluetooth a integrovaný digitální fotoaparát 3,1Mpx s osvětlovací diodou. Vyšší modely navíc poskytují funkci záznamu videa, generování reportu přímo v kameře, 1-8x digitální zoom a rozšířené funkce prolnutí reálného snímku s termogramem přímo v kameře.

Termokamery řady T nacházejí největší uplatnění při diagnostice a údržbě elektrických strojů a zařízení, rozvodů a rozvoden elektrické energie, fotovoltaických panelů, transformátorů či elektrických zařízení. Nabízejí vysoký stupeň krytí IP54, které zaručuje ochranu proti prachu a stříkající vodě.


FLIR T420

Termovizní kamera FLIR T365
FLIR T440

Termovizní kamera FLIR T425
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Teplotní citlivost:
0,045°C
Teplotní citlivost:
0,045°C
Teplotní rozsah:
-20°C až +650°C
Teplotní rozsah:
-20°C až +1200°C
3.1 Mpx digitální kamera 3.1 Mpx digitální kamera
1-4x spojitý digitální zoom 1-8x spojitý digitální zoom
MeterLink™ MeterLink™
obraz v obraze obraz v obraze
grafická poznámky grafické poznámky
Prolínání snímků:
interval
Prolínání snímků:
interval, nad/pod teplotou
zvukové/vizuální alarmy zvukové/vizuální alarmy
měření rozdílové teploty měření rozdílové teploty
okamžitý report okamžitý report
periodické snímkování periodické snímkování
záznam radiometrického videa záznam radiometrického videa
Náčrtek (skica) v kameře
IR obraz s funkcí MSX
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít