Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termovizních kamer

Termovizní kamery FLIR řady P6x0


Termovizní kamery řady FLIR P6x0 s nechlazeným bolometrem se řadí do nejvyšší profesionální třídy vybavenosti a výkonosti, které v současné době společnost FLIR nabízí na českém trhu. Splňují velmi vysoké požadavky termovizních techniků, kteří využívají tyto kameru v průmyslu a energetice. Rozlišení bolometru kamer řady P6x0 je 640 x 480 pixelů s teplotní citlivostí od 0,04°C do 0,03°C (v případě modelu P640 a P660). Teplotní rozsah těchto kamer je od -40°C do +500°C, ovšem lze rozšířit až do +2000°C.

Předností této řady je velký, otočný, širokoúhlý 5,6“ dotykový LCD displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů, řada vyhodnocovacích a měřících funkcí (až 10 bodů a 5 oblastí měření s MIN/MAX/průměr, detekce nízkých a vysokých teplotních intervalů, izotermy, delta T), možnost navolení tlačítka rychlého přístupu do oblíbených funkcí. Termovizní kamery šesté P řady je možné osadit objektivy 24°, 12° a 45°. Dalšími funkcemi jsou: automatické ostření, GPS modul pro přesnou lokalizaci termogramů, periodické ukládání termogramů, použití Extech přístrojů (např. klešťový ampérmetr) přes Bluetooth. Nechybí ani záznam videa, možnost tvorby poznámek přímo do kamery k jednotlivým termogramům a řada módů obrazu, např. prolnutí reálného snímku a termogramu s nastavením prahových teplot. Navíc tato řada termovizních kamer nabízí automatické aktualizace pomocí počítačového programu FLIR.

Termokamery řady FLIR T6x0 nacházejí největší uplatnění při diagnostice a údržbě elektrických strojů a zařízení, rozvodů a rozvoden elektrické energie, fotovoltaických panelů, transformátorů či elektrických zařízení. Nabízejí vysoký stupeň krytí IP54, které zaručuje ochranu proti prachu a stříkající vodě.


FLIR P620

Termovizní kamera FLIR P620
FLIR P640

Termovizní kamera FLIR P640
FLIR P660

Termovizní kamera FLIR P660
Rozlišení senzoru:
640x480 bodů
Rozlišení senzoru:
640x480 bodů
Rozlišení senzoru:
640x480 bodů
Teplotní citlivost:
0,04°C
Teplotní citlivost:
0,03°C
Teplotní citlivost:
0,03°C
Teplotní rozsah:
-40°C až +550°C
(volitelně až +2000°C)
Teplotní rozsah:
-40°C až +550°C
(volitelně až +2000°C)
Teplotní rozsah:
-40°C až +550°C
(volitelně až +2000°C)
3.2 Mpx digitální kamera 3.2 Mpx digitální kamera 3.2 Mpx digitální kamera
1-2x spojitý digitální zoom 1-8x spojitý digitální zoom 1-8x spojitý digitální zoom
MeterLink™ MeterLink™ MeterLink™
podpora panoramat podpora panoramat podpora panoramat
obraz v obraze obraz v obraze obraz v obraze
prolnutí (Thermal Fusion) prolnutí (Thermal Fusion) prolnutí (Thermal Fusion)
záznam ne-radiometrického videa záznam ne-radiometrického videa
záznam radiometrického videa
GPS
více informací více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít