Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termokamer Flir

Stacionární termokamery Flir Flir MU-602CLW / MV-604CL


Termokamery FLIR řady MU pro noční vidění jsou jedním z nejlepších systémů pro noční vidění, které lze zakoupit pro komerční aplikace. Vlastně se jedná o celý systém, který zahrnuje extrémně citlivou termokameru s chlazeným detektorem a rozlišením 640×512 (v pásmu MIR která je běžně používána v armádních aplikacích), dále termokameru s nechlazeným (tepelným) detektorem a rozlišením 640×480 s možností kontinuálního zoomu a navíc dvě klasické kamery (barevná a černobílá s extrémně vysokou citlivostí) ve viditelném spektru.


Systém je uložen na otočné Pan-Titl hlavici s možností kontinuálního otáčení ve dvou rovinách v úhlu 360° a +/-90° s gyro-stabilizací a stupněm krytí IP66. To umožňuje nasazení těchto termokamer i v tak náročných podmínkách, jakou je např. lodní doprava. Vedle klasického analogového výstupu NTSC či PAL je možnost streamování obrazu a ovládání termokamery prostřednictvím Ethernetu a softwaru FLIR Sensors Manager.


FLIR MU-602CLW

Termovizní kamera FLIR FLIR MU-602CLW
FLIR MV-604CL

Termokamera FLIR MV-604CL
Rozlišení senzoru:
640 x 512 px
Rozlišení senzoru:
640 x 480 px
Chlazený senzor:
Ano
Chlazený senzor:
Ne
Optický zoom:
Plynulý 4x
Optický zoom:
Ne
E-zoom:
Plynulý
E-zoom:
Plynulý
Detekční vzdálenost postavy:
9,2 km
Detekční vzdálenost postavy:
4,4 km
Detekční vzdálenost plavidla:
15,5 km
Detekční vzdálenost plavidla:
12,7 km
Provozní teplota:
-32°C až +55°C
Provozní teplota:
-32°C až +55°C
FOV:
28°x 22,4° až 2°x 1,6°
FOV:
24,5°x 18,5° až 4,1°x 3,1°
Televizní kamera:
Ano
Televizní kamera:
Ano
Odmrazování:
Ano
Odmrazování:
Ano
Ethernet:
Ano
Ethernet:
Ano
Video výstup:
NTSC nebo PAL
Video výstup:
NTSC nebo PAL
Váha:
27 kg
Váha:
27 kg
Rozměry:
510 x 454 mm
Rozměry:
510 x 454 mm
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít