Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termovizních kamer

Termovizní kamery FLIR řady i


I když se termovizní kamery řady „i“ řadí do nízké třídy a jsou cenově velmi výhodné (již od €995,- bez DPH v případě termokamery FLIR i3), i tak splňují požadavky, které uživatelé kladou na kameru při termovizní diagnostice. Rozlišení nechlazených bolometrů termovizních kamer řady „i“ se pohybuje od 60x60 pixelů do 120x120 pixelů s teplotní citlivostí od 0,15°C do 0,1°C u nejvyššího modelu řady „i“ (FLIR i7). Teplotní rozsah těchto kamer je od -20°C do +250°C s přesností ±2% nebo ±2°C. Velkou předností této řady je velká provozní výdrž až 5h na jedno nabití, váha pouhých 340g včetně baterie a 2,8“ LCD displej.

Termokamery řady „i“ nacházejí největší uplatnění při diagnostice a údržbě elektrických strojů a zařízení, rozvodů elektrické energie, transformátorů či elektrických zařízení. Jsou vhodné i pro základní inspekci v budovách. Tyto termovizní kamery nabízejí vysoký stupeň krytí IP54, který zaručuje ochranu proti prachu a stříkající vodě.Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít