Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termokamer pro bezpečnostní aplikace a lov

Termokamery pro bezpečnostní aplikace a lov (BHS-X a BHS-XR)


Termokamery BHS-X a BHS-XR nachází, podobně jako termokamery HS 324 a HS 307, uplatnění v oblasti zabezpečení, ostrahy objektů a osob a sledování živých objektů a motorových vozidel apod. Termokamery BHS jsou biokuláry, což je, spolu s výrazně větším dosahem (až 2.5 km), hlavním rozdílem oproti termokamerám FLIR HS. Konstrukčně jsou tyto unikátní termokamery blízké dalekohledů a vpodstatě plní jejich funkci s tím rozdílem, že místo viditelného světla jsou citlivé na tepelné záření a dokáží tak od pozadí rozlišit živé objekty či pohybující se vozidla. Jejich nasazení je vhodné nejen v noci, ale také v mlze a v oblastech hustého porostu (les, vysoká tráva apod.).

Termokamery BHS-X dokáží detekovat objekt velikosti člověka na vzdálenosti 780 m až 2.1 km(podle použité optiky), zatímco termokamery BHS-XR jsou schopny detekovat objekt velikosti člověka na vzdálenost 1.14 km až 2.5 km. Odolná mechanická konstrukce (s technologií shock-resistant) a napájení pomocí 4 AA článků tyto termokamery předurčuje pro operativní nasazení v terénu, čemuž je přizpůsobena i jejich váha do 1000 g (včetně baterií).

Termokamery FLIR BHS-X a FLIR BHS-XR jsou oblíbeným vybavením bezpečnostních a záchranných služeb, policistů, hasičů, obchůstkářů a ostrah objektů.

BHS-X a BHS-XR jsou termokamery, které vám umožní vidět, aniž byste byli viděni!


BHS-X

Termovizní kamera FLIR BHS-X
BHS-XR

Termokamera FLIR BHS-XR
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Rozlišení senzoru:
640x480 bodů
Dosah:
780 m až 2.1 km
Dosah:
1.14 km až 2.45 km
PAL výstup:
8.3 Hz
PAL výstup:
8.3 Hz
Provozní teplota:
-20°C až +60°C
Provozní teplota:
-20°C až +60°C
Napájení:
AA baterie
Napájení:
AA baterie
1-2x spojitý digitální zoom 1-4x spojitý digitální zoom
záznam videa v AVI záznam videa v AVI
záznam obrazu v JPG záznam obrazu v JPG
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít