Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termovizních kamer

Termokamery FLIR řady B, Tbx


Termovizní kamery řady FLIR B, Tbx se řadí do vyšší střední třídy vybavenosti a výkonosti, jsou cenově dostupné a splňují poměrně náročné požadavky, které uživatelé kladou při termovizní diagnostice ve stavebnictví. Rozlišení bolometru kamer řady B se pohybuje od 240 x 180 pixelů do 320 x 240 pixelů s teplotní citlivostí od 0,08°C do 0,045°C. Teplotní rozsah těchto kamer je od -20°C do +120°C, popřípadě vyšších modelů T440bx je rozsah až do +650°C. Velkou předností této řady je ergonomický tvar, generování reportu přímo v kameře, použití Extech přístrojů (např. vlhoměr) přes Bluetooth a integrovaný digitální fotoaparát 3,1Mpx s osvětlovací diodou. Vyšší modely navíc oskytují funkci záznamu videa, generování reportu přímo v kameře, 1-8x digitální zoom a rozšířené funkce prolnutí reálného snímku s termogramem přímo v kameře. Horkou novinkou v této řadě je zabudovaný compas pro snažší lokalizaci místa pořízení snímků.

Termokamery řady B, Tbx nacházejí největší uplatnění ve stavebnictví při diagnostice a údržbě budov, kde dovolují lokalizovat a identifikovat konstrukční a izolační nedostatky, které snižují celkovou energetickou účinnost domu, tj. kontrola obvodových plášťů a střech budov, okenních a dveřních prostor, lokalizace podlahového topení apod.


FLIR T420bx

Termovizní kamera FLIR B365
FLIR T440bx

Termovizní kamera FLIR B425
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Teplotní citlivost:
0,045°C
Teplotní citlivost:
0,045°C
Teplotní rozsah:
-20°C až +120°C
Teplotní rozsah:
-20°C až +350°C
3.1 Mpx digitální kamera 3.1 Mpx digitální kamera
1-4x spojitý digitální zoom 1-8x spojitý digitální zoom
MeterLink™ MeterLink™
obraz v obraze obraz v obraze
grafická poznámky grafické poznámky
Prolínání snímků:
interval
Prolínání snímků:
interval, nad/pod teplotou
zvukové/vizuální alarmy zvukové/vizuální alarmy
měření rozdílové teploty měření rozdílové teploty
automatický report automatický report
Náčrtek (skica) v kameře
IR obraz s funkcí MSX
Kompas
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít