Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz


<< zpět na přehled termokamer pro bezpečnostní aplikace

Termokamery FLIR LS32 a LS64 pro bezpečnostní aplikace a pozorování


Termokamery LS 32 a LS 64 nachází uplatnění v oblasti zabezpečení, ostrahy objektů, pozorování osob a sledování zvířat. Konstrukčně jsou tyto unikátní termokamery blízké monokulárním dalekohledů (monokulárům) a v podstatě plní jejich funkci s tím rozdílem, že místo viditelného světla jsou citlivé na tepelné záření a dokáží tak od pozadí rozlišit živé objekty či pohybující se vozidla. Jejich nasazení je vhodné nejen v noci, ale také v mlze a v místech hustého porostu (les, vysoká tráva apod.). Ovládání je maximalně zjednodušeno na čtyři základní tlačítka, která jsou umístěna na horní části přístroje tak, aby byla termokamera pohodlně ovladatelná při přiložení k oku.

Termokamery řady LS dokáží detekovat objekt velikosti člověka na vzdálenost až 1080 m. Odolná mechanická konstrukce a napájení pomocí integrované baterie (s výdrží 7 hodin) tyto termokamery předurčuje pro operativní nasazení v terénu, čemuž je přizpůsobena i jejich váha 340 g (včetně baterií).

Termokamery FLIR LS32 a FLIR LS64 jsou oblíbeným vybavením bezpečnostních a záchranných služeb, policistů, lovců, myslivců, hasičů a ostrah objektů.

FLIR LS32 a FLIR LS64 jsou termokamery, které vám umožní vidět, aniž byste byli viděni!


FLIR LS32

Termovizní kamera FLIR LS32
FLIR LS64

Termokamera FLIR LS64
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Rozlišení senzoru:
640x480 bodů
Dosah:
640 m
Dosah:
1 080 m
Objektiv:
17° x 13°
Objektiv:
18° x 14°
Provozní teplota:
-20°C až +50°C
Provozní teplota:
-20°C až +50°C
Napájení:
integrovaná baterie
Napájení:
integrovaná baterie
Váha:
340 g
Váha:
340 g
1-2x spojitý digitální zoom 1-4x spojitý digitální zoom
Laser pointer
Ano
Laser pointer
Ano
Zobrazovací módy
3 různé
Zobrazovací módy
3 různé
Zapnutí přístroje
1.5 sekundy
Zapnutí přístroje
1.5 sekundy
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít