Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termokamer pro bezpečnostní aplikace

Termokamery pro bezpečnostní aplikace a lov (HS 307 a HS 324)


Termokamery HS 324 a HS 307 nachází uplatnění v oblasti zabezpečení, ostrahy objektů a osob a sledování živých objektů. Konstrukčně jsou tyto unikátní termokamery blízké monokulárním dalekohledů (monokulárům) a vpodstatě plní jejich funkci s tím rozdílem, že místo viditelného světla jsou citlivé na tepelné záření a dokáží tak od pozadí rozlišit živé objekty či pohybující se vozidla. Jejich nasazení je vhodné nejen v noci, ale také v mlze a v oblastech hustého porostu (les, vysoká tráva apod.). Ovládání je maximalně zjednodušeni na čtyři tlačítka, která jsou umístěna na vrchu tubusu tak, aby byla termokamera pohodlně ovladatelná při přiložení k oku.

Termokamery HS 324 dokáží detekovat objekt velikosti člověka na vzdálenosti 450 až 790 m, zatímco termokamery HS 307 jsou schopny detekovat objekt velikosti člověka na vzdálenost až 1.5 km. Odolná mechanická konstrukce a napájení pomocí AA článků (s výdrží 5 hodin) tyto termokamery předurčuje pro operativní nasazení v terénu, čemuž je přizpůsobena i jejich váha 660 g (včetně baterií).

Termokamery FLIR HS 324 a FLIR HS 307 jsou oblíbeným vybavením bezpečnostních a záchranných služeb, policistů, hasičů, obchůstkářů a ostrah objektů. Za velmi příznivé ceny poskytují profesionální vybavení od lídra v oblasti termovize, společnosti FLIR.

HS 324 a HS 307 jsou termokamery, které vám umožní vidět, aniž byste byli viděni!


FLIR HS 324

Termovizní kamera FLIR HS324
FLIR HS 307

Termokamera FLIR HS 307
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Dosah:
450 až 790 m
Dosah:
až 1.5 km
PAL výstup:
8.3 Hz
PAL výstup:
8.3 Hz
Provozní teplota:
-20°C až +60°C
Provozní teplota:
-20°C až +60°C
Napájení:
AA baterie
Napájení:
AA baterie
Váha:
660 g
Váha:
660 g
1-2x spojitý digitální zoom 1-2x spojitý digitální zoom
záznam obrazu v JPG
(ve verzi Pro)
záznam obrazu v JPG
(ve verzi Pro)
záznam videa v AVI
(ve verzi Pro)
záznam videa v AVI
(ve verzi Pro)
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít