Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled stacionárních termokamer

Stacionární termokamera FLIR A315 pro průmysl


Stacionární termokamera FLIR A315 umožňuje záznam, analýzu a streamování radometrického (termovizního) videa v reálném čase s obrazovou frekvencí 60Hz s rozlišením 320 x 240 px. Teplotní citlivost modelu je 0.05°C s teplotním rozsahem: -20 až 350°C.

Tento model podporuje komunikaci prostřednictvím Ethernetu. Oproti stacionárním termokamerám řady A300/A310 nemá tato termokamera A315 zatím vestavěnou funkci alarmů a analýzy, která musí probíhat v externím PC, nepodporuje také NTSC/PAL výstup.


FLIR SDK SmartVision SDK - vývojový nástroj pro návrh video aplikací a zpracování obrazu
SmartVision SDK obsahuje všechny potřebné části pro vývoj video aplikací a zpracování obrazu. V tomto jedinečném SDK obdržíte sadu ovladačů pro více jak 47 výrobců kamer, termokamer a videohardwaru , dále DLL knihovnu pro přístup, ovládání a čtení všech dostupných parametrů kamer a možnost čtení videodat. Kliknutím zde se dozvíte více a máte možnost stáhnout ZDARMA trial verzi.

Stacionární termokamery při kontrole jakosti ve výrobní lince
Stacionární termokamery A315 při kontrole jakosti ve výrobní lince

Stacionární termokamery nachází uplatnění především při:

  • teplotní kontrole kritických systémů
  • při kontrole jakosti
  • jako součást zpětné vazby řidicích systémů
  • monitorování procesů a strojové vidění

FLIR A315


Termovizní kamera FLIR A315
Rozlišení senzoru:
320x240 bodů
Teplotní citlivost:
0.05°C
Teplotní rozsah:
–20°C až +350°C
Zorné pole: 25°x25° s motorizovaným focusem a autofocusem
PoE (napájení přes ethernet)
olvádání/parametrizace:
web, ethernet
více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít