Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

<< zpět na přehled termovizních kamer

Termovizní kamery FLIR řady T6x0


Termovizní kamery řady FLIR T6x0 se řadí do vyšší profesionální třídy vybavenosti a výkonnosti splňující velmi náročné požadavky, které uživatelé kladou při termovizní diagnostice v průmyslu a energetice a u diagnostiky budov. Rozlišení nechlazeného bolometru kamer řady T6x0 je 640 x 480 pixelů s teplotní citlivostí od 0,05°C do 0,04°C (v případě modelu T640). Teplotní rozsah těchto kamer je od -40°C do +650°C, případně lze rozsah rozšířit až do +2000°C (u modelu T640 je rozsah do +2000°C standardně).

Předností této řady je ergonomický tvar, velký 4,3“ dotykový LCD displej s rozlišením 800 x 480 pixelů , řada vyhodnocovacích a měřících funkcí (až 10 bodů a 5 oblastí měření s MIN/MAX/průměr, detekce nízkých a vysokých teplotních intervalů, izotermy, delta T), použití Extech přístrojů (např. klešťový ampérmetr) přes Bluetooth a bezdrátová komunikace WIFI, díky které je možné kameru propojit s Ipadem nebo Iphonem. Nechybí ani záznam neradiometrického videa, možnost tvorby poznámek přímo do kamery k jednotlivým termogramům a řada módů obrazu, např. prolnutí reálného snímku a termogramu s nastavením prahových teplot. Navíc tato řada termovizních kamer nabízí automatické aktualizace pomocí počítačového programu FLIR.

Termokamery řady FLIR T6x0 nacházejí uplatnění především při diagnostice a údržbě elektrických strojů a zařízení, rozvodů a rozvoden elektrické energie, fotovoltaických panelů, transformátorů či elektrických zařízení. Nabízejí vysoký stupeň krytí IP54, které zaručuje ochranu proti prachu a stříkající vodě.


FLIR T620

Termovizní kamera FLIR T620
FLIR T640

Termovizní kamera FLIR T640
Rozlišení senzoru:
640x480 bodů
Rozlišení senzoru:
640x480 bodů
Teplotní citlivost:
0,05°C
Teplotní citlivost:
0,04°C
Teplotní rozsah:
-40°C až +650°C
(volitelně až +2000°C)
Teplotní rozsah:
-40°C až +2000°C
5 Mpx digitální kamera 5 Mpx digitální kamera
1-4x spojitý digitální zoom 1-8x spojitý digitální zoom
MeterLink™ MeterLink™
obraz v obraze obraz v obraze
Prolínání snímků:
interval
Prolínání snímků:
interval, nad/pod teplotou
měření rozdílové teploty měření rozdílové teploty
automatický report automatický report
záznam ne-radiometrického videa záznam ne-radiometrického videa
více informací více informací

Logo společnosti FLIR jejímž jsme oficiálním dodavatelem Jsme oficiálním dodavatelem společnosti FLIR
Společnost Workswell s.r.o., provozovatel webu www.termogram.cz je oficiálním dodavatelem společnosti FLIR. Můžeme vám proto nabídnout výhodnou cenu zde nabízených termovizních kamer. Kontaktovat nás můžete pomocí poptávkového formuláře nebo telefonicky: 725 955 464.

Logo Centra termografie Odborná školení v oblasti termovize a termografie
Centrum termografie poskytuje odborná školení v termografii zaměřená jak na teoretické základy termografie a problematiku měření teploty termokamerou, tak na aplikační využití této techniky v průmyslu a ve stavebnictví.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít