Vážený návštěvníku. Web Termogram.cz již nadále není udržován ani aktualizován. Pokud vás zajímá aktuální nabídka termokamera FLIR, navštivte náš nový web věnovaný této problematice: www.termokamery-flir.cz, případně slovenskou jazykovou mutaci www.termokamery-flir.sk Kompletní portfolio přístrojů společnosti W-Technika naleznete na eshopu www.w-technika.cz

Ceník termovizních služeb

Ceny termovizního měření se odvíjejí od typu měřeného objektu a počtu termovizních snímků potřebných k dostatečnému zmapování diagnostikovaného objektu. Pro rozsáhlejší měření vytváříme individuální cenové nabídky na základě fotodokumentace či osobní prohlídky objektu.

Komplikovaná měření máme možnost konzultovat s odborníky z Katedry Měření FEL ČVUT, Centra diagnostiky FV systémů a Katedry konstrukcí pozemních staveb na Fakultě stavební ČVUT. Výstupem je tak objektivní výsledek, který zhodnotí aktuální stav měřeného objektu. Nenechte se proto napálit nižší cenou konkurence, která často diagnostikuje nevhodným vybavením a není znalá v oblasti termovizní diagnostiky.

Termovize budov

termovize budov, ilustrativni termogram

Ceník obsahuje nejčastěji požadované balíčky termovizní diagnostiky plášťů, střech, okenních a dveřních prostor budov: termovize rodinných domů, termovize panelových a bytových domů, termovize průmyslových budov.

Novinka: odborný stavební posudek, čtěte zde

Ceník ke stažení (v pdf)Průmyslová termovize

termovize v prumyslu, ilustrativni termogram

Ceník průmyslové termovize je rozdělen do následujících třech kategorií: tepelné soustavy a parovody, rozvody a rozvaděče, výrobní procesy
Ceník ke stažení (v pdf)


Termovize v elektroenergetice

termovize v elektroenergetice, ilustrativni termogram

Ceník termovizního měření v elektroenergetice je rozdělen do třech základních kategorií: FV systémy, elektrorozvodné skříně, transformátory a měniče.

Novinkou je analýza FVE ve spolupráci s odborným nezávislým institutem, který objektivně zhodnotí stav vaší fotovoltaické elektrárny
.


Ceník ke stažení (v pdf).Cestovné se započítává od Prahy (ul. Jugoslávských Partyzánů, Praha 6, Dejvice), Nového Jičína, či Rožnova pod Radhoštěm. Cestovné do 20 km od těchto míst je zdarma. Cena za každý další ujetý km je 7 Kč bez DPH.


Workswell © 2013

Napište nám |  Zavřít